Dt La Paz Condos With Pool & Palapa Lounge, 2 Mi To Malecon
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Dt La Paz Condos With Pool & Palapa Lounge, 2 Mi To Malecon ligt binnen 2 km afstand van het Regionaal Museum van Antropologie en Geschiedenis van Baja California Sur en biedt wifi voor zaken of vrije tijd. Het Dove of Peace Monument ligt op 10 minuten autorijden van dit appartement.
Het appartement is op 3 km afstand van het Museo de Arte de la Ciudad de La Paz te vinden. Dt La Paz Condos With Pool & Palapa Lounge, 2 Mi To Malecon ligt op 15 minuten autorijden van de Kathedraal van La Paz in La Paz.
Dit appartement biedt gasten een patio en een zitruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Geniet van het comfort van een badkamer in Dt La Paz Condos With Pool & Palapa Lounge, 2 Mi To Malecon, dat met een haardroger en handdoeken is uitgerust.
Ervaar ultiem comfort in de keuken van de accommodatie, voorzien van een koelkast en keukengerei. Deze accommodatie is op 5 km van La Paz luchthaven.
- Locale bezienswaardigheiden
- Escufi700 m
- La Candelaria1,4 km
- Church 7.001 km
- Playa Pichilingue1,8 km
- Marina Cortez1,8 km
- ExotiKite Kiteboarding School1,1 km
- Telcel1,7 km
- Luchthavens
- La Paz Luchthaven13 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Dt La Paz Condos With Pool & Palapa Lounge, 2 Mi To Malecon.
Gasten van Dt La Paz Condos With Pool & Palapa Lounge, 2 Mi To Malecon kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Regionaal Museum van Antropologie en Geschiedenis van Baja California Sur, binnen 10 minuten rijden. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Dove of Peace Monument (3 km) en de Kathedraal van La Paz (3,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Dt La Paz Condos With Pool & Palapa Lounge, 2 Mi To Malecon in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van Dt La Paz Condos With Pool & Palapa Lounge, 2 Mi To Malecon naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Dt La Paz Condos With Pool & Palapa Lounge, 2 Mi To Malecon te boeken?
De prijs van het boeken van Dt La Paz Condos With Pool & Palapa Lounge, 2 Mi To Malecon is $51.